Z dumą informujemy, iż firma REC została nagrodzona przez Dziekana Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji, dr hab. inż. Andrzeja Obuchowicza, prof. UZ za innowacyjność oraz wzorową współpracę naukową i dydaktyczną.

Tabliczka miniaturaTekstPodziekowan REC miniatura

(po kliknięciu na tabliczkę pokazana zostanie wersja w większej rozdzielczości)

Zajęcia teoretyczne, ale przede wszystkim praktyka, i to pod okiem specjalistów z wybranych firm - taką szansę dostają studenci Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji na UZ.

Więcej na stronach portalu gazeta.pl

W tym tygodniu Uniwersytet Zielonogórski wspólnie z firmą REC uruchomi Akademię REC. Przedsięwzięcie pozwoli studentom na uzyskanie certyfikatów potwierdzających zdobyte przez nich dodatkowe umiejętności z zakresu informatyki.

Więcej na stronach money.pl

Wczoraj podpisano umowę pomiędzy Uniwersytetem Zielonogórskim i firmą Research&Engineering Center sp. z o.o. (w skrócie REC).

Więcej na strona Gazety Lubuskiej - Strefa Biznesu

4 kwietnia o godz. 11.15 w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9 odbędzie się uroczystość otwarcia Akademii REC. Jest to już kolejna, po Siemensie, akademia otwarta na Wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego, której ukończenie da studentom certyfikaty potwierdzające zdobyte przez nich dodatkowe umiejętności.

Więcej czytaj na news365.pl

Już jutro w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9 odbędzie się uroczystość otwarcia akademii REC.

Więcej czytaj na stronach zielonagora.radioplus.pl

Dzisiaj, w auli rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego podpisano umowę o utworzeniu Akademii REC. Jej oferta jest skierowana do studentów Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji.

Więcej czytaj na stronach uzetka.pl